Czas rozwinąć skrzydła

Czy dzięki Akademii staniesz się liderem w zaledwie sześć dni? Tego, ci obiecać nie możemy. Akademia to miejsce, gdzie twój rozwój zależy przede wszystkim od Ciebie. Dla niektórych to początek drogi do stania się liderem, dla innych moment na podsumowanie dotychczasowej wiedzy i ocenę, co dalej.

Na zjazdach dowiesz się, jak działa skuteczny lider, jak można zorganizować i poprowadzić zespół, a także jak odnaleźć się w strukturze większej instytucji. Będzie czas na samorefleksję i czas na poznawanie innych. Weźmiesz udział nie tylko w praktycznych warsztatach, ale też zmierzysz się z ciekawymi ideami, ważnymi dla Polski i dla świata. Zadbają o to doświadczeni trenerzy i inspirujący goście.

Podczas poprzednich edycji byli to: wykładowca PAN prof. Krzysztof Jasiecki, podróżnik Tomasz Grzywaczewski, Radosław Pyffel (polski dyrektor w AIIB), Paweł Dobrowolski, były prezes Forum Obywatelskiego Rozwoju, dr Marek Dietl, obecnie Prezes Giełdy Papierów Wartościowych, dr Jacek Bartosiak, specjalista ds. geopolityki i strategii, dr Sergiusz Trzeciak, specjalista od budowania marki osobistej, dr Paweł Kowal, były Poseł do Parlamentu Europejskiego,  oraz Minister Paweł Soloch, Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

W obecnej edycji udział potwierdzili Dariusz Lasocki, Radny Pragi Płd, prof. Andrzej Zybertowicz, wykładowca akademicki i doradca Prezydenta Andrzeja Dudy, oraz Filip Springer, uznany reportażysta.

Trzy dwudniowe zjazdy to zresztą dopiero początek. Stając się absolwentem Akademii dostajesz dostęp do dedykowanych, comiesięcznych materiałów i ofert, które pozwolą Ci się dalej rozwijać. Jesienią spotykamy się też na dodatkowym zjeździe, gdzie możesz odświeżyć kontakty z uczestnikami z twojej edycji i poznać osoby z pozostałych roczników.

Pytania? Być może odpowiedź znajduje się poniżej. Jeżeli nie napisz na adres: akademia@sobieski.org.pl.

Aktualności
Program Akademii
Najczęściej zadawane pytania
Rekrutacja
Regulamin