2017 dr Sergiusz Trzeciak, Specjalista ds. wizerunku i marki osobistej

Dr Sergiusz Trzeciak to politolog, prawnik, ekspert personal brandingu, wizerunku publicznego, public relations i marketingu politycznego.

Wieloletni trener i konsultant polityczny z międzynarodowym doświadczeniem. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Środkowoeuropejskiego w Budapeszcie. Stypendysta British Council w St. Antony’s College na Uniwersytecie w Oxfordzie. Posiada doktorat uzyskany na Wydziale Stosunków Międzynarodowych London School of Economics. Jest absolwentem oraz wykładowcą Szkoły Liderów a także wykładowcą personal brandingu Executive MBA i DBA PAN.

Wykłada marketing polityczny w Collegium Civitas. W latach 2006-2008 był prezesem Instytutu Sobieskiego w Warszawie. Jako konsultant i trener Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, przeszkolił ponad 300 liderów organizacji społecznych i politycznych w Europie, Azji i Afryce Północnej. Od blisko 20 lat doradza partiom politycznym, sztabom wyborczym oraz kandydatom w wyborach parlamentarnych i samorządowych.

Prowadzi szkolenia z zakresu marketingu politycznego, treningu medialnego, public relations i budowania marki osobistej, w których udział wzięło już ponad kilka tysięcy osób, w tym kilkuset polskich i zagranicznych parlamentarzystów oraz setki wójtów, burmistrzów, prezydentów i radnych różnych szczebli samorządu terytorialnego. Z sukcesami doradza firmom i osobom publicznym w zakresie budowania marki osobistej, kształtowania wizerunku publicznego i public relations. Aktywnie komentuje, w ponad stu mediach polskich i międzynarodowych, zagadnienia z zakresu polityki, wizerunku publicznego oraz marki osobistej.

Więcej informacji na stronie www.trzeciak.pl